Highslide JS
Česky English Deutsch Русский

Virtuální prohlídka

Hotel Liberec

NOVINKY & SEZÓNNÍ AKCE

  • Relaxace a odpočinek pro dva. Balíček zahrnuje pobyt 2 noci pro 2 osoby, včetně snídaně formou švédských stolů (teplý a studený bufet), Finská sauna jen pro vás 2 na 1,5 hodiny, láhev sektu na pokoji...

Přijeďte zapomenout na studený vítr a nevlídné plískanice...

Ubytování Liberec

Nechte se hýčkat ve finské sauně.

Sauna Liberecubytování LiberecResidence Salvia

dopřejte si doušek lahodnéhu sektu ...

Masáže Liberec

a vychutnejte si každo

 

u vteřinu odpočinku...

Ubytování

Cena balíčku 3.830,- Kč

facebook

Městské informační centrum Liberec

YouTube Liberec

Ubytování Liberec

Residence Salvia - ubytování Liberec nabízí svým klientům residenční bydlení v plně zařízených a vybavených apartmánech s hotelovými službami. Specializujeme se na střednědobé a dlouhodobé pobyty, především pro firemní klientelu, ale umíme připravit i krásné a vhodné prostředí pro rodiny s dětmi na kratší pobyty.

Svým vybavením je ubytování včetně nabízených služeb koncipováno pro manažery, expatrioty a THP pracovníky, kteří jsou v Liberci a okolí z pracovních důvodů a tedy dlouhodobě odloučeni od svých domovů. Prostorné apartmány nabízejí dostatek úložných prostor pro vytvoření „druhého domova“. Hosté si tedy nemusí na víkendové cesty domů „balit kufry“.

Pohodlná stabilní lůžka s kvalitními matracemi ze studené pěny nabízejí pohodlný spánek. Kuchyňská linka se základním gastro vybavením včetně nádobí poslouží k přípravě jednodušších pokrmů. (vybaveno digestoří, mikrovlnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem rychlovarnou konvicí, nádobím atd.), lednicí s minibarem.

V případě potřeby „práce doma“ nabízí je každý apartmán vybaven plnohodnotným manažerským psacím stolem s dostatkem úložného prostoru pro písemnosti, připojením na ADSL - internet (LAN i WiFi) a telefonem.

V Residenci Salvia – ubytování Liberec je samozřejmostí hotelová služba praní a žehlení prádla. V případě potřeby vlastního praní je k zapůjčení prádelna s automatickou pračkou a sušičkou.

Apartmány jsou vybaveny digitálním LCD televizorem se satelitním příjmem. Residence Salvia – ubytování Liberec poskytuje komfortní ubytování.

Residence Salvia – ubytování Liberec

Celková kapacita ubytování Liberec - Residence Salvia je 22, resp. 28 lůžek v 11 bytových apartmánech.

  • 4 dvoulůžkové apartmány STANDARD o ploše cca 28m2, bez možnosti přistýlky, s kuchyňkou a malým balkonkem s výhledem na jih,
  • 5 dvoulůžkových apartmánů BUSINESS s  možností přistýlky o rozloze cca 42m2
  • 1 čtyřlůžkový apartmán FAMILY s možností přistýlky o velikosti 47m2
  • 1 Nadstandardní apartmán EXCLUSIVE mezonetový 4+1, celková plocha 185m2. 3 ložnice, obývák, kuchyň , jídelna, koupelna 2x WC. - Pouze pro dlouhodobé ubytování. Individuální jednání.
Online Reservations

Tipy na výlet

  • JEŠTĚD

Kdo nebyl na Ještědu, nebyl v Liberci....Hora Ještěd 1012 m.n.m.

Tramvají a lanovkou?...Autem?...Na kole?...Na koloběžce?... Pěšky?......jakkoliv! A navíc...skvělý Bike Park Ještěd!

YouTube video Ještěd a Liberec zde


  • HRAD A ZÁMEK FRÝDLANT
  • ÚZKOKOLEJKA ŽITAVA - OYBIN
  • ČESKÝ RÁJ, to nejen na pohled...

π